Wyświetl pojedynczy post
wojtala8
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12851
Stary 23.07.2010, 09:59
teraz to mnie zgniotłeś do ziemi jasne po jakiego grzyba w ogóle stadion budujemy..lepiej był grać na nasypie heh normalnie zmiażdżyłeś mi wątrobę tym tekstem
*NASZA SIŁA WAS PRZERASTA - LEPSZA STRONA TEGO MIASTA*
Odpowiedz cytując