Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wojtala8
Member
Od: 04.2009
Skąd: KRK
Offline
#
12851
23.07.2010, 09:59
teraz to mnie zgniotłeś do ziemi
jasne po jakiego grzyba w ogóle stadion budujemy..lepiej był grać na nasypie
heh normalnie zmiażdżyłeś mi wątrobę tym tekstem
*NASZA SIŁA
W
A
S
PRZERAST
A - LEPSZ
A STRONA TEGO MIASTA*
wojtala8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojtala8
Znajdź inne posty napisane przez wojtala8