Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12850
Stary 23.07.2010, 09:59
djsako napisał(a):Wyświetl post
co do powyższych linków do artykułów michelangelo10 i kohprzem'68 można śmiało mówić że sukcesem będzie gdy Wisła zagra w końcu na tym stadionie a co do koncertów to zbiorę podpisy by tam nie organizowali! STADION ŁADNY ALE CZEMU TAK DŁUGO TO TRWA BY WISŁA TAM ZAGRAŁA! trzeba było zostawić maszty oświetleniowe starą trybunę AB i tą rozwaloną C zrobić według starego projektu i nie było by tej tułaczki po obcych stadionach już ponad rok!



the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując