Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31305
Stary 23.07.2010, 09:57
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Smuda mówił tez, że Boenisch na pewno zagra dla reprezentacji, że już z nim to ustalił.
Pier*dolił także, że Kosowski zagra w Wiśle...Jeśli nawet prawdą jest, że Smuda tak słyszał od Cupiała to pier**doli w tym przypadku Cupiał. Po co te gadki? Chce poważnych transferów to niech je zrobi a nie o nich gada. Ofensywa transferowa miała być już w tym okienku. Miało przyjść przynajmniej trzech piłkarzy po ok. 1mln e... Przyszło sześciu, ale każdy z nich to niewiadoma.

W*****ia mnie to robienie idiotów z kibiców. Pierw mydlą oczy ze stadionem, teraz z transferami.
Nie mówię, że to okienko jest złe. Wreszcie doczekałem się polityki, gdzie sprowadzamy młodych reprezentantów młodzieżówek, niechaj ta tendencja służy jak najdłużej, ale po kiego wała te bzdurne obietnice? Lepiej się miło zaskoczyć niż obudzić się z ręką w nocniku.
Odpowiedz cytując