Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
djsako
Junior Member
Od: 01.2008
Skąd: Sawin
Offline
#
12849
23.07.2010, 09:54
co do powyższych linków do artykułów
michelangelo10
i
kohprzem'68
można śmiało mówić że sukcesem będzie gdy Wisła zagra w końcu na tym stadionie a co do koncertów to zbiorę podpisy by tam nie organizowali! STADION ŁADNY ALE CZEMU TAK DŁUGO TO TRWA BY WISŁA TAM ZAGRAŁA! trzeba było zostawić maszty oświetleniowe starą trybunę AB i tą rozwaloną C zrobić według starego projektu i nie było by tej tułaczki po obcych stadionach już ponad rok!
djsako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djsako
Odwiedź stronę domową użytkownika djsako!
Znajdź inne posty napisane przez djsako