kohprzem'68 napisał(a):

Owszem, chociaż szkoda, że dopiero teraz, bo przecież temat ciągnie się od lat i było o nim bardzo cicho w mediach.
michelangelo10 napisał(a):

Ojej, Sting nie zaśpiewa dla nas...Jakoś kompletnie nie łapię po co takie ozdobniki i czemu się ludzie podniecają kto zainauguruje stadion. Dla mnie najważniejsze że będzie - więcej emocji będę czuł na ligowym meczu chociażby z Polonią Bytom niż na nic nie znaczącym sparingu z Arsenalem, czy podczas popisu Stinga.