Wyświetl pojedynczy post
leksus
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12848
Stary 23.07.2010, 09:52
kohprzem'68 napisał(a):Wyświetl post
Dobry tekst ze stadionem w roli głównej , w końcu ktoś pojechał z tematem tak że aż miło
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...w_stodole.html
Owszem, chociaż szkoda, że dopiero teraz, bo przecież temat ciągnie się od lat i było o nim bardzo cicho w mediach.

Ojej, Sting nie zaśpiewa dla nas...Jakoś kompletnie nie łapię po co takie ozdobniki i czemu się ludzie podniecają kto zainauguruje stadion. Dla mnie najważniejsze że będzie - więcej emocji będę czuł na ligowym meczu chociażby z Polonią Bytom niż na nic nie znaczącym sparingu z Arsenalem, czy podczas popisu Stinga.
Odpowiedz cytując