Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31303
Stary 23.07.2010, 09:50
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Smuda mówił tez, że Boenisch na pewno zagra dla reprezentacji, że już z nim to ustalił.
Dokładnie,Smuda to bajkopisarz jakich mało,jest w stanie co po niektórym wmówić że w meczu 0-6 z Hiszpanami jego wunderteam grał dobrze...
Odpowiedz cytując