Incognito2192 napisał(a):

|
Smuda mówił tez, że Boenisch na pewno zagra dla reprezentacji, że już z nim to ustalił.
|
Dokładnie,Smuda to bajkopisarz jakich mało,jest w stanie co po niektórym wmówić że w meczu 0-6 z Hiszpanami jego wunderteam grał dobrze...