Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
31298
23.07.2010, 09:38
zbymak
napisał(a):
Nie wierze tylko jestem pewien.
Bo Smuda tak powiedział ? Czy masz jakieś inne źródło ?
Do zimy jeszcze daleko, a jak wiadomo Cupiał lubi zmieniać zdanie. Coś może pójść nie po jego myśli i wszystkie plany legną w gruzach.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 23.07.2010 o godz. 09:42.
westersyl