Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31290
Stary 23.07.2010, 09:29
Dobry pomysł jest z tym wypożyczaniem. Mam tylko takie pytanie. Czy w momencie uzgodnienia takiego wypożyczenia, z opcją pierwokupu, kluby od razu ustalają za jaką sumę dany zawodnik może zostać wykupiony? Czy np. po udanym sezonie mogą sobie zaśpiewać dowolną sumę
Odpowiedz cytując