Dobry pomysł jest z tym wypożyczaniem. Mam tylko takie pytanie. Czy w momencie uzgodnienia takiego wypożyczenia, z opcją pierwokupu, kluby od razu ustalają za jaką sumę dany zawodnik może zostać wykupiony? Czy np. po udanym sezonie mogą sobie zaśpiewać dowolną sumę
