Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4661
Stary 23.07.2010, 09:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Życz tylko sobie.

Nie każdy kibicuje Amice w pucharach, ja będę zadowolony z pogromu w Czechach.
Akurat po tobie nieczego innego się nie spodziewam.

Jeszcze cytatcik z klasyki, puentujący nasz Polski standard który reprezentujesz:

"Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
modlitwę moją zanoszę,
Bogu Ojcu i Synowi.
Do*******cie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
tylko mu dosrajcie, proszę!
Kto ja jestem?
Polak mały! Mały, zawistny i podły!
Jaki znak mój? Krwawe gały!
Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
Zniszczcie tego s****ysyna!
Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
Żeby mu okradli garaż,
żeby go zdradzała stara,
żeby mu spalili sklep,
żeby dostał cegłą w łeb,
żeby mu się córka z czarnym
i w ogóle, żeby miał marnie!
Żeby miał AIDS-a i raka,
oto modlitwa Polaka!"
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując