|
Jesli chodzi o konfe to jeszcze nie wiadomo moze byc dzis lub jutro.Z Tibonim raczej bedzie roczne wypozyczenie z prawem pierwokupu.Generalnie tak robimy z transferami wypozyczamy jak sie nie sprawdzi rezygnujemy bo musimy zrobic miejsce na zimowych zawodnikow
|