Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31283
Stary 23.07.2010, 09:21
Jesli chodzi o konfe to jeszcze nie wiadomo moze byc dzis lub jutro.Z Tibonim raczej bedzie roczne wypozyczenie z prawem pierwokupu.Generalnie tak robimy z transferami wypozyczamy jak sie nie sprawdzi rezygnujemy bo musimy zrobic miejsce na zimowych zawodnikow
Odpowiedz cytując