Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
asmistrz
Member
Od: 07.2010
Offline
#
31282
23.07.2010, 09:20
A ilu z tych ośmiu kupionych(wliczam Chaveza,Wilka i Riosa) będzie mogło grać w 3 rundzie el. LE?
asmistrz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do asmistrz
Znajdź inne posty napisane przez asmistrz