zbymak napisał(a):

|
Jesli nawet Chavez przyleci to nie bedzie pewne ,ze dołaczy do naszej kadry.Najpierw niech przyleci.Teraz negocjujemy z agentem Tiboniego
|
jeżeli przyleci to domniemam, że nie po to, żeby zwiedzić Wawel... przejdzie pewnie testy medyczne i podpisze kontrakt, ale wszystko jest możliwe. Może też być tak, że nie będzie do końca zdrowy, ale nie trzeba od razu zakładać najgorszego
