tofik napisał(a):

|
Cziko równie aktywny w ofensywie jak Alvarez. Ale nie irytuje balonikami, bo posyła te piłki po ziemi między obronę, a bramkarza co jest dobrą rzeczą. Zawsze może wpaść jakiś samobój, przy kalekich ligowych obrońcach.
|
Noi wczoraj zaliczył swietna asyste przy golu Diaza. Wyszlo mu z pierwszej pilki, bylo to mocne zagranie i tylko wystarczyło dołozyc nogi. Bedzie to wzmocnienie na pewno dobre i nie gorsze od Alvareza.