Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1164
Stary 23.07.2010, 09:04
Ja mialem wrazenie ze gra, tak ogolnie, przez wiekszosc meczu sie nie kleila. Z wyjatkiem paru akcji nie widzialem jakiejs plynnej gry a przeciwnik byl przeciez bardzo slaby i do tego gral w 10. Z jednej strony 5 bramek ale z drugiej to zespol z ligi litewskiej a do tego ich bramkarz to jakies zupelne nieporozumienie. Mam spore obawy o to jak zagramy gry jakas druzyna zagra z nami pressingiem. Kasperczak preferuje gre po ziemii na krotkie podanie ale bez ruchliwosci na boisku i wymiennosci pozycji to przeciwnik grajacy chocby lekkim pressingiem nie da nam podejsc do pola karnego. Wole myslec ze brak szybkosci i dynamiki to jeszcze efekt trwajacych przygotowan niz ogolnego slabego przygotowania lub zwyklego lenistwa.

Co do naszego nastepnego przeciwnika to juz tyle razy zaliczylismy roznego rodzaju Levadie, Tbilisi czy Valerengi ze do kazdego przeciwnika musimy podchodzic z szacunkiem i maksmalna koncentracja by uniknac kolejnej kompromitacji.

Druzyna w przebudowie, obrona to polaczenie przedemerytalnego Clebera z przecietnym Kowalskim to nasza najslabsza strona. Brak szybkosci srodkowych obroncow moze nas kosztowac duzo w nadchodzacym sezonie. Jak przeciwnik bedzie potrafil kontrolowac srodek pola to zabija nas prostopadlymi podaniami.
DysoN