|
Małecki przed samym wejsciem na boisko przez 10 min. nie robił nic(no może oglądał swoje nowe buty i poprawiał strój) to jest profesjonalista? niech siedzi na ławie moze spokornieje.Jeśli oferta turasów jest- sprzedać!!!! Nie chce w Wiśle chłopa co rozwala atmosferę w druzynie!!!
Ostatnio edytowane przez ..DRAGON.. : 23.07.2010 o godz. 09:07.
|