akakiusz napisał(a):

Widzieliście jak w 77 minucie Małecki krzyknął na Cikosza, a w 82 się na niego krzywo popatrzył Do rezerw go
|
rozumie jesli by cos gral sam -jednak on nic nie gra... Bzdura -niech idzie do tej Turcji -tam go kibice zjedza na sniadanie
Mam nadzieje ze slowa Pana Cupiala do Pana Macieja Skorzy beda prawda

Bardzo fajnie prezentowal sie Slowak -w przeciwienstwie do Pablo (tez go lubilem) ma ciekawe dosrodkowania
tomasz_19 - wiele to on pracy nie mial ale trzeba przyznac ze wyciagnal to pieknie - Zapewne z Mariuszem mielibysmy 1:1 i FUCK`A w strone kibicow
