Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6329
Stary 23.07.2010, 08:43
akakiusz napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście jak w 77 minucie Małecki krzyknął na Cikosza, a w 82 się na niego krzywo popatrzył Do rezerw go
rozumie jesli by cos gral sam -jednak on nic nie gra... Bzdura -niech idzie do tej Turcji -tam go kibice zjedza na sniadanie

Mam nadzieje ze slowa Pana Cupiala do Pana Macieja Skorzy beda prawda
Bardzo fajnie prezentowal sie Slowak -w przeciwienstwie do Pablo (tez go lubilem) ma ciekawe dosrodkowania

tomasz_19 - wiele to on pracy nie mial ale trzeba przyznac ze wyciagnal to pieknie - Zapewne z Mariuszem mielibysmy 1:1 i FUCK`A w strone kibicow
Ostatnio edytowane przez palczi : 23.07.2010 o godz. 08:46.
Odpowiedz cytując