Wyświetl pojedynczy post
Zieniu1906
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31255
Stary 23.07.2010, 08:33
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
życzę Heniowi mniejszego bólu głowy niż ja mam dziś ... :/ auć... przez wczorajsze świętowanie :/ pomocy!

Pij dużo kefiru .!xd

http://www.tuttocalciatori.net/Esposito_Marco

Może ktoś przetłumaczyć?
Ostatnio edytowane przez Zieniu1906 : 23.07.2010 o godz. 08:36.
Odpowiedz cytując