tomasz_19 napisał(a): 
|
życzę Heniowi mniejszego bólu głowy niż ja mam dziś ... :/ auć... przez wczorajsze świętowanie :/ pomocy!
|
Pij dużo kefiru .!xd
http://www.tuttocalciatori.net/Esposito_Marco
Może ktoś przetłumaczyć?
Ostatnio edytowane przez Zieniu1906 : 23.07.2010 o godz. 08:36.
|