JohnnyH napisał(a):

|
Cikos...niezły ale, jest to koleś bez dryblingu, jeśli nie sprobował na litwinach, znaczy niema go wcale
|
To chyba inny mecz ogladalismy. Moze nie dryblowal za kazdym razem, ale kilka razy sprobowal. Poza nim ktos probowal cos pokazac? Moze Piotr Brozek kilka razy cos chcial pokazac i tyle. Zreszta glupota jest porownywac technike pilkarza, ktory dopiero co przyszedl do nasego klubu z polskimi kopaczami, gdzie na cala lige moze dziesieciu potrafi cos dobrze zrobic technicznie.