Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6327
Stary 23.07.2010, 08:23
element napisał(a):Wyświetl post
czy Tobie ktoś broni skandować nazwiska innych graczy, ewentualnie zmusza do skandowania nazwiska Małeckiego? Nie, to po co się rzucasz?
zmusza może nie, ale...
Cytat:
3. Na stadionie gniazdowy jest dla nas alfą i omegą. Na stadionie nie istnieje bowiem coś takiego jak demokracja. To osoba odpowiedzialna za doping nakreśla nam jak mamy postępować i jak na pewne sprawy reagować. Nawet jeśli w życiu jesteśmy osobowościami mocno wewnątrzsterownymi (sami decydujemy o swoim postępowaniu, jesteśmy wyrazistymi indywidualistami) na stadionie podporządkowujemy się zasadom nakreślonym przez przywódców formalnych i nieformalnych.
ale spoko, zordon pójdzie jeszcze na kilka meczów i już mu sie wszystkie alfy i omegi ustawią

to jako offtop,

o odnośnie Patryka, to ta plotka z tym 1,5 miliona od Turasów brzmi całkiem, całkiem.
Powiedziałbym nawet, że na miejscu zarządu JEŚLI byłaby taka oferta nie wahałbym się ani chwili
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując