element napisał(a):

|
czy Tobie ktoś broni skandować nazwiska innych graczy, ewentualnie zmusza do skandowania nazwiska Małeckiego? Nie, to po co się rzucasz?
|
zmusza może nie, ale...
Cytat:
|
3. Na stadionie gniazdowy jest dla nas alfą i omegą. Na stadionie nie istnieje bowiem coś takiego jak demokracja. To osoba odpowiedzialna za doping nakreśla nam jak mamy postępować i jak na pewne sprawy reagować. Nawet jeśli w życiu jesteśmy osobowościami mocno wewnątrzsterownymi (sami decydujemy o swoim postępowaniu, jesteśmy wyrazistymi indywidualistami) na stadionie podporządkowujemy się zasadom nakreślonym przez przywódców formalnych i nieformalnych.
|
ale spoko, zordon pójdzie jeszcze na kilka meczów i już mu sie wszystkie alfy i omegi ustawią
to jako offtop,
o odnośnie Patryka, to ta plotka z tym 1,5 miliona od Turasów brzmi całkiem, całkiem.
Powiedziałbym nawet, że na miejscu zarządu JEŚLI byłaby taka oferta nie wahałbym się ani chwili