Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
Od: 07.2009
Offline
#
31250
23.07.2010, 08:22
AS82
napisał(a):
Nie wiem ile piłkarzy nowych bedzie , ale Kasperczak nie bedzie mial latwo ich poustawiac ze soba
Bardzo po polskiemu to zdanie
"
Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"
Gabriel García Márquez
vodzu91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vodzu91
Znajdź inne posty napisane przez vodzu91