Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31250
Stary 23.07.2010, 08:22
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem ile piłkarzy nowych bedzie , ale Kasperczak nie bedzie mial latwo ich poustawiac ze soba
Bardzo po polskiemu to zdanie
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"

Gabriel García Márquez
Odpowiedz cytując