Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
1161
23.07.2010, 08:21
Słaby odbiór naszych ofensywnych zawodników, powinniśmy odbierać piłkę zdecydowanie szybciej jeszcze na połowie przeciwnika. Brakowało dobrego pressingu i precyzji w grze.
westersyl