Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1160
Stary 23.07.2010, 08:17
Zaskakujące, choć może nie dziwne bo i sam temu ulegam.. kiedyś nikt nie oglądał się na Glentoran, Newtown czy inny Željezničar. Zwycięstwo z nimi było pewne w sercu tak samo jak to, że następnego dnia wstanie słońce ... a dziś każdy drży gdy Wisła gra z drużynami z Litwy czy Azerbejdżanu...
"Not to touch the earth not to see the sun"