Siara i wszystko jasne
http://www.niezalezna.pl/article/sho.../articlePage/2
Ciekawy wywiad z byłym posłem, warto się zapoznać !!
Cytat:
Artysta-nonkonformista to w kraju nad Wisłą wymierający gatunek.
Zastąpił go artysta, który co prawda popiera całym sercem, ale nie zna nawet imienia nowego prezydenta. Zresztą im najbardziej potrzebna jest fura, komóra i dyskoteka między planem filmowym albo sceną.
I przy szklance czegoś mocniejszego zaśmiewają się z dowcipów Palikota. Ma pan jakiś pomysł na niego?
Nie wiem, kto to jest. Uciekł, gdy zobaczył mnie przed debatą telewizyjną Kaczyński–Komorowski. A szkoda, bo go szukaliśmy. Swoje zdanie mam, ale byłem ciekaw, kto to jest z bliska. Pewnie człowiek szkolony. Kiedyś pan Superczyński rozpoznał się na zdjęciu zamiast Wachowskiego. Teraz jest „Janusz, to ty?”. Ale to wciąż ta sama bajka, ci sami przebierańcy, to samo powiedziane i wyseplenione. No i ta sama kasa… Nie oszukujmy się polskie rozdanie nie jest żadnym fuksem. Od początku było wiadomo, kto ma mieć hurtownię piwa czy wina, kto hurtownię papierosów, a kto pałac. I z tego rozdania ten pan się wziął. W Lublinie już go znają i się wstydzą.
|
Jako, że sobie dyskutujemy o długu publicznym od jakiegoś już czasu pojawia się szansa(niezależnie od barw partyjnych

) coś w tym temacie zrobić.
Podpisz petycję o zakaz zadłużania państwa
http://
www.dlug.koliber.org/
To może być prawdziwy test dla polityków. Albo są poważni albo tylko się "pięknie różnią" w ramch kilku partii parlamentarnych.