Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1157
Stary 23.07.2010, 08:00
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Losowanie jest po dwmumeczu 3 rundy dlatego ze chodzi tutaj o rozstawienie i nierozstawienie zespolow ktore awansuja...
No tak, racja - zapomniałem o rozstawieniach na ktore mamy szanse. Moze ktos wie jakie warunki musza byc spełnione?