63.5 Kg napisał(a):

|
Losowanie jest po dwmumeczu 3 rundy dlatego ze chodzi tutaj o rozstawienie i nierozstawienie zespolow ktore awansuja...
|
No tak, racja - zapomniałem o rozstawieniach na ktore mamy szanse. Moze ktos wie jakie warunki musza byc spełnione?