harthausen napisał(a):

to oni poszli na skargę do sądu na własnego piłkarza?
To już nie ma innych sposobów na normalne załatwianie takiej sprawy tylko latanie z płaczem?
Po mojemu to frajerstwo.
|
Proponuje nastepnym razem ZNAĆ sprawe. Facet pokazał gest kozakiewicza kibicowi, gral (jak cala duzyna) w ostatnim sezonie zenujaco (za wielkie pieniadze), a klub... chce go zrobić kapitanem druzyny.
Frajerstwa szukaj gdzie indziej. Zapewniam, ze jest gdzie.