Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 23.07.2010, 07:51
harthausen napisał(a):Wyświetl post
to oni poszli na skargę do sądu na własnego piłkarza?
To już nie ma innych sposobów na normalne załatwianie takiej sprawy tylko latanie z płaczem?
Po mojemu to frajerstwo.
Proponuje nastepnym razem ZNAĆ sprawe. Facet pokazał gest kozakiewicza kibicowi, gral (jak cala duzyna) w ostatnim sezonie zenujaco (za wielkie pieniadze), a klub... chce go zrobić kapitanem druzyny.


Frajerstwa szukaj gdzie indziej. Zapewniam, ze jest gdzie.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując