Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31234
Stary 23.07.2010, 07:45
Kurcze a ja się zastanawiam, czy mimo wszystko to nie są wzmocnienia na jeden sezon.
Zauważcie, że większość to wypożyczenia z opcją....

Z jednej strony dobra sprawa, bo można na przestrzeni sezonu zawodników sprawdzić po każdym kątem, a z drugiej jest jakaś lampka, że za rok się skład znowu posypie...
Odpowiedz cytując