|
Kurcze a ja się zastanawiam, czy mimo wszystko to nie są wzmocnienia na jeden sezon.
Zauważcie, że większość to wypożyczenia z opcją....
Z jednej strony dobra sprawa, bo można na przestrzeni sezonu zawodników sprawdzić po każdym kątem, a z drugiej jest jakaś lampka, że za rok się skład znowu posypie...
|