Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny
Offline
#
31233
23.07.2010, 07:43
Mam takie pytanie z innej beczki..
orientuje się może ktos z Was, komu w najblizszych 2 latach kończa sie kontrakty w Wiśle?
MaThEuS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaThEuS
Znajdź inne posty napisane przez MaThEuS