Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31233
Stary 23.07.2010, 07:43
Mam takie pytanie z innej beczki..
orientuje się może ktos z Was, komu w najblizszych 2 latach kończa sie kontrakty w Wiśle?
Odpowiedz cytując