Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2579
Stary 23.07.2010, 07:26
Wolałbym cały mecz ale póki co i bramkami się zadowole


PS: jakby ktoś mógł cały mecz na rapishera dać to byłbym wdzięczny
Ostatnio edytowane przez martinius028 : 23.07.2010 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując