Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31230
Stary 23.07.2010, 07:06
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No to okienko chyba zaskakuje kazdego bo jest inne od tych poprzednich.

Do tej pory sciagalsimy 2-3 ogórkow ,a w tym sa to juz zawodnicy ktorzy gwarantuja realne wzmocnienie poszczególnych pozycjii .
Co do Wilka to widzialem pare meczow Korony i z Kielbem byli najlepsi na boisku(z nami,czy z Legią)bedzie wzmocnie kiedy Sobol oslabnie ,choc dzis biegal "w jego stylu" czyli pełna agresja
Sobol dziś zagrał 3 razy lepiej niż na Litwie. Oczywisty jest jego olbrzymi profesjonalizm, to jednak w podświadomości musi coś być jak się dowiadujesz, że przychodzi Twój następca. I tak powinno być jak teraz - na wiele pozycji (a powinno być na wszystkie) wartościowy zmiennik. Tak się buduje dobre drużyny.
Odpowiedz cytując