Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1150
Stary 23.07.2010, 06:40
Nie macie sie do czego przyczepic to sie wam spodenki nie podobaja. Spodenki nie graja a jak bedzie trzeba to nawet na golasa moga strzelac bramki . Panowie na tle Amici i Ruchu zaprezentowalismy sie najlepiej a tez mielismy (mozna tak powiedziec) podobnych przeciwnikow. Nie ma co sie przyczepiac do szczegolow a takze oceniac gre zawodnikow po paru sparingach i meczu z taka druzyna jak wczorajsza. Na ocene przyjdzie pora jak bedziemy mieli powazniejszego przeciwnika w LE - (w obecnej sytuacji druzyne azerska tez wliczam). Takze pierwsze kolejki ligowe tak na prawde wszystkim uswiadomia, kto ma lepszych pilkarzy i kto ma lepiej ułozona druzyne (czyt. Legia, Wisła, Lech) czyli głowni potentaci do mistrzostwa w nadchodzacym sezonie.