Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31229
Stary 23.07.2010, 06:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Po rundzie odchodzi Cleber, nie wiadomo też jak na Kowalskiego patrzy Kasperczak. Więc zakup trzech stoperów to nie jest żaden bezsens.
Na razie Kowalski prezentuje sie dosyc okazale, gra calkiem przyzwoicie. Jak na razie nawet chyba błedu nie popełnił. Na pewno potrzeba wiecej stoperow bo wiadomo kontuzja, choroba spokojnie moze sie przytrafic. Cos wczoraj mowił Borek o 3 anonimowych testowanych graczach, ktorzy dzisiaj maja zaprezentowac sie w meczu sparingowym z KSZO. O jednym stoprze juz wiemy - byc moze to nie jedyny obronca.
Odpowiedz cytując