Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 23.07.2010, 06:20
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie czemu znowu nie gramy w białych spodenkach i getrach, tylko znowu w całości na czerwono.
Patrzyliscie na takie szczegoły Ja nawet nie zwrocilem uwagi w jakich spodenkach grali.
Odpowiedz cytując