No to okienko chyba zaskakuje kazdego bo jest inne od tych poprzednich.
Do tej pory sciagalsimy 2-3 ogórkow ,a w tym sa to juz zawodnicy ktorzy gwarantuja realne wzmocnienie poszczególnych pozycjii .
Co do Wilka to widzialem pare meczow Korony i z Kielbem byli najlepsi na boisku(z nami,czy z Legią)bedzie wzmocnie kiedy Sobol oslabnie ,choc dzis biegal "w jego stylu" czyli pełna agresja
Czekam tez co do stopera.mylse ze ten Chavez skoro media w Hondursie dosc duzo pisza o nim i o Wisle w koncu tu trafi.