Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31222
Stary 23.07.2010, 01:16
No to okienko chyba zaskakuje kazdego bo jest inne od tych poprzednich.

Do tej pory sciagalsimy 2-3 ogórkow ,a w tym sa to juz zawodnicy ktorzy gwarantuja realne wzmocnienie poszczególnych pozycjii .
Co do Wilka to widzialem pare meczow Korony i z Kielbem byli najlepsi na boisku(z nami,czy z Legią)bedzie wzmocnie kiedy Sobol oslabnie ,choc dzis biegal "w jego stylu" czyli pełna agresja

Czekam tez co do stopera.mylse ze ten Chavez skoro media w Hondursie dosc duzo pisza o nim i o Wisle w koncu tu trafi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując