Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 22.07.2010, 23:48
Awans pewny nie pozostawiający żadnych złudzeń kto jest lepszy. Widać, że chłopaki przyłożyli się do meczu i nie zlekceważyli rywala co skończyło się wysoką i w pełni zasłużoną wygraną.

Praca z Kasperczakiem przynosi efekty choć nie jestem jakimś jego wielkim fanem. Rozegranie z klepki i schematy ofensywne naprawdę mogą robić wrażenie choć oczywiście przeciwnik nie był zbyt wymagający.

Świetny mecz Garguły, jeszcze lepszy niż na Litwie. Ten człowiek góruje nad całą ligą pod względem kultury gry i przeglądu pola, w dodatku wreszcie mamy piłkarza, który umie uderzyć z dystansu. Jeśli Łukasz będzie ciężko pracował i ominą go kontuzje to po raz pierwszy od odejścia Szymkowiaka doczekamy się rozgrywającego na poziomie.

Cikos pokazuje, że jest znacznie bardziej produktywny od przereklamowanego Alvareza szczególnie w ofensywie. Powinni być z niego ludzie.

Jovanic bardzo skoncentrowany. Nie popełniał żadnych błędów, a to co wyciągnął w pierwszej połowie to miód malina.

Boguski wreszcie wraca do wysokiej formy. Pierwszy od dawna naprawdę udany mecz Rafała. Świetnie rozgrywał wygrywał pojedynki jeden na jeden, był skuteczny w defensywie. Podobnie jak w przypadku Garguły w pełni przepracowany okres przygotowawczy wyraźnie daje efekty, a Rafał ma szansę na powrót do formy z najlepszych lat.

Żuraw miał początek meczu dosyć niemrawy, ale to co pokazał w drugiej połowie potwierdza, że może nam się jeszcze bardzo przydać nawet jeśli szybkość i kondycja już nie ta.

Żeby nie było tylko pochwał to słaby mecz naszych środkowych obrońców. Obaj popełniali sporo błędów i grali dosyć niepewnie. Koniecznie trzeba dopiąć transfer Chaveza bo na dłuższą metę Cleber z Kowalskim to najwyżej rezerwowi. Dobrze, że z Azerami zagra już Bunoza choć pewnie będzie potrzebował trochę czasu by się zgrać. Z kolei Sobol zaliczał zdecydowanie za dużo fauli i za mało czystych odbiorów.

Tęcza w Polsce