Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31190
Stary 22.07.2010, 23:28
Tłok jak w 14stce na rondzie mogilskim w środku roku akademickiego. Po raz pierwszy od dłuższego czasu mam wrażenie, że Wisła jest coraz zdrowsza. Wilk to moim zdaniem zagranie marketingowe obliczone na przyciągnięcie pań na stadion

Ciekawy jestem jak na nasze ruchy zareaguje Lech i czy Rutkowski po sprzedaży Lewandowskiego zmieni jednak zdanie co do siły Leszków na tle reszty stawki Ekstraklasy(Legia też kogoś tam wartościowego sprowadziła).
Odpowiedz cytując