Tłok jak w 14stce na rondzie mogilskim w środku roku akademickiego. Po raz pierwszy od dłuższego czasu mam wrażenie, że Wisła jest coraz zdrowsza. Wilk to moim zdaniem zagranie marketingowe obliczone na przyciągnięcie pań na stadion
Ciekawy jestem jak na nasze ruchy zareaguje Lech i czy Rutkowski po sprzedaży Lewandowskiego zmieni jednak zdanie co do siły Leszków na tle reszty stawki Ekstraklasy(Legia też kogoś tam wartościowego sprowadziła).