Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31188
Stary 22.07.2010, 23:22
ardianek napisał(a):Wyświetl post
Strzelalem ze Tiboni, rownie dobrze mogl to byc Wilk na przyklad w kazdym razie jakis nowy zawodnik, bo szedl do nich. No chyba ze Bunoza, zreszta, co to ma za znaczenie dzis, jutro sie okaze kto zagra w sparingu. Zeby nie bylo off, wedlug mnie z pustych statystyk lepiej wyglada Elsner, chociaz ten Mendy ma znowu posture zabijaki, od ktorego inni sie beda odbijac.
spoko, to byl tylko taki zart oczywiscie


no zgadza sie, z suchych statystyk Sloweniec wyglada super, zobaczymy!
Odpowiedz cytując