Kamson napisał(a):

KU*WA!!!! Zanim coś napiszesz - doinformuj sie! Wiesz co powiedział gniazdowy przed pozdrowieniem Małeckiego? Nie wiesz, więc nie komentuj! Jakie SKWK? 2000 ludzi w młynie to członkowie SKWK? Możesz ich nie lubić ale takie dyrdymały zapisz sobie w pamiętniczku a nie siej fermentu na publicznym forum.
ps. nie jestem członkiem SKWK, ale jak można pisać takie pierdoły? Aż mi ciśnienie skoczyło...
|
faktycznie nie słyszałem, co powiedział gniazdowy - słyszałem też komentarze podobne do mojego od ludzi wokół - widać też nie słyszeli. Jak dla mnie było kilka bardziej zasłużonych osób, których nazwisko można było skandować zaraz po zakończeniu meczu. Małeckiemu nie trzeba otuchy tylko dobrego psychologa, który go wyleczy z gwiazdorzenia. Taka moja opinia.
Na szczęście przy liczbie transferów w tej rundzie - i rodzącej się w ten sposób rywalizacji o miejsce w składzie - już niedługo zobaczymy czy Patryk faktycznie ma charakter. Bez względu na rezultat będzie to korzyść dla drużyny