Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 22.07.2010, 23:13
Ciężko coś powiedzieć o tym dwumeczu, takie spokojne wejście w sezon.
Zawodników też ciężko oceniać na tle takiego przeciwnika natomiast Paweł Brożek mógłby się trochę przyłożyć do tych swoich sytuacji. W dwumeczu zdobył dwie bramki ale tak jeszcze 2-3 powinien dołożyć bo sytuacje miał świetne.