Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31177
Stary 22.07.2010, 23:09
Pytanie i mały OT

Co się w ogóle podziało z tymi wszystkimi testowanymi ? Bo jest taki kocioł że zaczynam nie ogarniać. Po pierwsze co z Holendrem ( bodajże Kemy Augustien, jeśli literówki to proszę mnie poprawić ) ? Podobno on dostał pozytywne opinie od trenera Kasperczaka.

Jak stoi sprawa z aktualnie testowanymi, czyli bodajże Elias i Asflari ( znów, jeśli literówki, proszę mnie poprawić ) ? Bo oni tak trenują, trenują i się słowem nikt nie odzywa. Czyli że co - opłacili im tam na 10 dni hotel to muszą ich trzymać, ta ? Kurde, to ja też bym chciał na testy do Wisły, chociaż na te 10 dni. Tego się jeszcze nie oduczyli, bo jakby zebrać całą kasę wydaną na testy chociażby w tym okienku transferowym to może i by się na ten telebim zebrało

A co do off topu to o której i gdzie jest jutro ten sparing z KSZO ? Można to to obejrzeć ?
Odpowiedz cytując