Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31169
Stary 22.07.2010, 23:00
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
Wybaczcie ale muszę jeszcze jedno dodać, nie mogłem się powstrzymać Patrząc na zdjęcia naszych potencjalnych nowych zawodników czyli Osmana Chaveza i Namaie Mendy nasuwa mi się taka myśl. Prosta taktyka. Jak się ich ustawi obu na środku obrony to nie dość że już nikt się tam nie przeciśnie, nawet Frankowski, to do tego biedni napastnicy z naszej rodzimej i pewnie z Europy również po prostu będą sobie zdawać sprawy że za tymi dwoma panami to na pewno się już piekło zaczyna a oni bram pilnują. To na pewno nikt tam nie pójdzie
Hahaha! Dobre
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując