Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline
#
31169
22.07.2010, 23:00
BronekTS
napisał(a):
Wybaczcie ale muszę jeszcze jedno dodać, nie mogłem się powstrzymać
Patrząc na zdjęcia naszych potencjalnych nowych zawodników czyli Osmana Chaveza i Namaie Mendy nasuwa mi się taka myśl. Prosta taktyka. Jak się ich ustawi obu na środku obrony to nie dość że już nikt się tam nie przeciśnie, nawet Frankowski, to do tego biedni napastnicy z naszej rodzimej i pewnie z Europy również po prostu będą sobie zdawać sprawy że
za tymi dwoma panami to na pewno się już piekło zaczyna a oni bram pilnują
. To na pewno nikt tam nie pójdzie
Hahaha! Dobre
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Oldpara
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oldpara
Odwiedź stronę domową użytkownika Oldpara!
Znajdź inne posty napisane przez Oldpara