SeQ napisał(a):

|
Kompletnie nie opłacalne. W takim wypadku zawodnika trzeba bowiem wykupić, co kosztuje znacznie więcej niż wypożyczenie. Sam się zastanów... Mnie się bardzo podoba obecne podejście naszych władz do transferów. Z tym, że z konkretną oceną poszczególnych wzmocnień musimy się póki co jednak wstrzymać.
|
Otóż to. Wisła chce przeprowadzać transfery, ale w Polsce jest brak "materiału ludzkiego", a ściąganie zawodnika zagranicznego obarczone jest pewnym ryzykiem. Dlatego w ramach minimalizowania tego ryzyka wypożyczamy zawodnika, by przekonać się co do jego możliwości i w razie powodzenia przeprowadzić transfer definitywny.
lysy9055 napisał(a):

|
A skąd wiesz, że o Wilku to prawda? W studiu na Polsacie nie było mowy o żadnym polaku, który miałby przejść do Wisełki.
|
Pewnie prezes Korony wstał prawą nogą i chciał sobie porobić jaja, więc wypuścił informację, że Wilk idzie do Wisły.