Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31166
Stary 22.07.2010, 22:56
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Cikos czy Chavez tak, co do Riosa mam wątpliwości, czy w River płacą gorzej niż u nas.
Myślę że Rios zarabiał tam niewiele i jednym z 2 powodów dla jakich do nasz przyszedł to kasa - drugi to o wiele większa możliwość gry.
Rios jest wychowankiem który de facto nie przebił się do 1 jedenastki a ostatnio to w ogóle nie grał więc nie miał kiedy zapracować na dobry kontrakt.Czołówka tam na pewno zarabia dobrze ale nie Rios
Odpowiedz cytując