Zakazana strona mówi Midfield - Defensive Midfield!!!!

W zasadzie nie mam nic przeciwko, widać że chłop coś gra, ale czy nie lepiej stawiać na Polaka. Ja wiem że powiedzenie "dobre bo Polskie" ma się nijak do naszych piłkarzy ale kurde, fajnie by było jak by tego Wilka Sobol nauczył grać, dla ogólnego dobra!