|
W tym temacie dwa pytanka, myślę że ważne, nie bezpośrednio o stadionie, mianowicie:
1) Do kogo należy stacja LPG znajdująca się pomiędzy dawnym boiskiem kortowym a boiskiem treningowym? Czy są jakieś szanse lub nawet pomysły aby ten biznes z tego miejsca usunąć?
2) Pomiędzy Chodowiedzkiego a boiskiem treningowym jest zdaje się jakaś baza firmy przewozowej czy transportowej. I również jak wyżej, czy jest pomysł lub idea by ten teren wykupić?
Dlaczego pytam. Przy R22 miejsca mało, ciasno jest więc każdy kawałek gruntu jest na wagę złota.
Pozdrawiam
P.S. I jeszcze prosba o wklejenie planu wlasnosciowego przy Reymonta, tzn jaka dzialka nalezy do TS, SA etc.
Ostatnio edytowane przez iiYama : 23.07.2010 o godz. 06:02.
|