Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa
Offline
#
31159
22.07.2010, 22:50
WislaOnly
napisał(a):
A no właśnie, nie lepiej podpisać na rok z opcją przedłużenia na X lat.
Co do tego Roka Elsnera- po kiego nam kolejny defensywny pomocnik
?
na poczatku kariery gral na prawej obronie z tego co pamietam, bo w starszych FM'ach byl talenciakiem
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY
- w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Przemoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemoo
Znajdź inne posty napisane przez Przemoo