Pablo84 napisał(a):

|
Gdzie sĄ ****a malkontenci!!!!?
|
Komentarz z portalu:
Cytat:
|
nie za dużo tych transferów?xD.... ale serio. troche dużo..
|
Ludzie, RZĄDZICIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Żeby nie było OFFTOPA, to żaden włoski obrońca nie przyjedzie na testy, Borek mówiąc o Włochu, miał na myśli Tiboniego.