Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31155
Stary 22.07.2010, 22:49
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie sĄ ****a malkontenci!!!!?
Komentarz z portalu:
Cytat:
nie za dużo tych transferów?xD.... ale serio. troche dużo..
Ludzie, RZĄDZICIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Żeby nie było OFFTOPA, to żaden włoski obrońca nie przyjedzie na testy, Borek mówiąc o Włochu, miał na myśli Tiboniego.
Odpowiedz cytując