Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31154
Stary 22.07.2010, 22:45
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
A przykład Alvareza... gość chciał za dużo zarabiać... i tyle z pierwokupu...
A no właśnie, nie lepiej podpisać na rok z opcją przedłużenia na X lat.
Co do tego Roka Elsnera- po kiego nam kolejny defensywny pomocnik?
Odpowiedz cytując