Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31152
Stary 22.07.2010, 22:43
Ciekaw jestem jak zareaguje Cupiał ,że Smuda sie wypeplał co bedzie w zimie bo to miało zostac w tajemnicy.Przynajmniej znowu bede miał robote z transferami
Odpowiedz cytując