Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31149
Stary 22.07.2010, 22:42
ja tam nie zaluje ze Alvareza nie ma, napewno nie zaslugiwal na pensje miedzy 250 000 a 300 000 euro, do dzis jak sobie przypominam jego baloniki to mnie cos chyta...

Odpowiedz cytując