Wyświetl pojedynczy post
Popołudniowy Pisarz
Junior Member
 
 
Od: 03.2010
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31146
Stary 22.07.2010, 22:40
Patrząc na to okienko transferowe Wisły, w już tym momencie można je już zaliczyć na '+'.
Wzmocniona została ofensywa (czyli to co było u nas największym mankamentem) - Żurawski, Rios, Paljić, do obrony przyszedł Cikosz oraz Bunoza, oraz zakończył się serial pt. 'szukanie bramkarza' - Jovanić.
Podobno z Wilkiem już mamy podpisany kontrakt, z Chavezem także ponoć 'wszystko ustalone'. Na testy przychodzi Mendy, wspomniany na futbolnews.pl słoweniec Elsnar + kolejny napastnik Tiboni.
Co mi się podoba, to że wszyscy (prócz 'Żurawia' i Paljicia) są zawodnikami młodymi, perspektywicznymi, grający w młodzieżówkach swoich krajów. Dla hejterów - Mendy grał w u-17 Francji.
Widać pan Basałaj wykonuje w klubie dobrą pracę, jak na tak krótki okres urzędowania, co bardzo cieszy

Pozdrawiam.
'Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają.'
Odpowiedz cytując